LuckyStrike

Jak propojit DVD HC s PC ?

Mám starší Home Kino Panasonic Theater Sound System SA-HT335 a jak říkám už je starší ale já ho potřebuji pouze propojit s počítačem abych dostal 5.1 bedny. Nebo aspoň to zkusit než budu kupovat nový. DVD má pouze scart vstup, repráky se zapojují dvojlinkou a výstup zvuku je pouze Červený a Bílý po dvojcích TV a VCR. Pokud připojim DVD přes SCART k TV tak repráky hrajou všechny ale když vemu zvukový výstup z DVD a propojim ho s PC tak hrajou pouze přední repráky. Nějaká rada
prosím ?
Post Scriptm : na PC je podpora 5.1

Odpovědi
Funna

TV přes skart hrát bude vždyčky, protože to v podstatě nehraje televize, ale signál jde do kina a to ho teprve předává dál do beden..nebo ti snad hrají bedny i bez zapnutého kina?…na PC sice může být podpora 5.1…ale to jen znamená, že si koupíš bedny 5.1 a ty ti tam budou v tomhle režimu hrát…takže je dost podstatné, jakým kabelem propojuješ PC a kino…pokud jen přes „zelený“ výstup v PC, tak je to jen stereo výstup..takže hrají opravdu je ty dva přední…ale možná by to šlo nějak přenastavit ve vlasnostech zvukové karty…
a má rada? raděj investuj do beden k PC, než do nového kina…