kubisek138

jak propojit bezdratově 2 počítače ??

Koupil jsem si počítač jeden mam v obýváku na kterým mam připojenou wifinu atd. a druhý jsem si dal do pokoje a potřeboval bych je propojit tak aby mi šel internet a nechce se mi to tahat pres kabely je i jiná možnost ?? třeba jestli jde koupit něco aby měl počítač wifi něco jakoby u noteooku ?? kdyžtak cenu kolik to tak stojí ??

Nejlepší odpověď
anonym

Jde „koupit něco, aby měl počítač wifi“ – wifi kartu, buďto:

Další odpovědi
Bedy

Pokud jsou oba počítače připojení do routeru či jiného podobného zařízení (taková ta krabička) a mají-li operační systém Windows, tak si nastavte domácí skupinu v Start-Ovládací panely – zapněte sdílení souborů apod. a počítače jsou propojeny.
Pokud třeba je do jednoho počítače zapojená tiskárna a vy chcete tisknout něco z druhého počítače, tak skrz to sdílení v té domácí skupině si můžete nastavit sdílenou tiskárnu a tisknout z toho druhého počítače.

Dá se to opravdu dobře využít a nemusíte šaškovat s kupováním dalších zařízení apod.

Sůwa

Záleží na signálu, ale já jsem kajícně včera připojila internet k PC kabelem, protože USB adaptér, moje představy nesplňoval. Nejde zřejmě o propojení dvou počítačů, ale připojení k routeru, že? 🙂