Jak propojit anténí kabel se SCART (samec)?

Vnitří anténí drát na audio (kolík 1 a 3) a vnější anténí drát na video (kolík 19)?

Nejlepší odpověď
cochee

SCART ale vůbec anténní signál neobsahuje… to smysluplně nespojíš
Doplňuji:
http://mujweb­.cz/michal.ce­leda/elektroni­ka/scart.jpg

Další odpovědi
MK44

Nechytám se, o co kráčí. Ale jestli chcete kabely použít pro nějaké experimentální účely, pak nezbyde než vzít do netřesoucích se teplejch páječku 🙂

Hlada

Na SCARTu jsou jen nf signály. Pro připojení vf signálu z antény a sériové propojení přístrojů se používají souosé IEC konektory.

anonym

cochee potrebuji prechodku scart – anténa, mozno i jacky (samce) – antena

cochee

česílko, to je opravdu po elektronické stránce nesmysl, takže to nikde nekoupíš. Jak napsal v odpovědi MK44, jedině ubastlit, ale jelikož nevíme, co chceš na co připojit, tak blíže poradit nemožno. Do mé odpovědi jsem doplnil link na obrázek obsazení SCARTky, podívej se, že opravdu vysokofrekvenční signál neobsluhuje.