natal_2008

Jak propojit 2 počitače přes USB?

Dobrý den potrebuju poradit mam USB když ho zapojim do počitače a do 2 počitače tak ani jeden nereaguje potrebuju prenes nake dokumenty !diki za radu!

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Zkus vytvořit připojení.
Nabídka start-ovládací panely-síťová připojení-vytvořit nové připojení

Další odpovědi
Tombik

Já bych to spíše udělal přes LAN (jendoduše (pokud máš adsl) tak vytáhni ten kabel z modemu a strč ho do druhého počítače. Tak by se měl druhý počítač automaticky připojit.

infant

LAn je opravdu lepší ale přes USB se dajím koupit přímo prvky k tomu určené. Zde je nějaký:

Zdroj: http://www.sun­tech.cz/produk­t/43805/Dicota-Link-USB-adapter-na-propojeni-dvou-PC.htm