pas

jak propojit

mobilní telefon s počítačem , nebo notesem tak aby tento pracoval se signálem jenž mobil má , zatímco notes nikoliv. Je to proveditelné???
Doplňuji:
Mobil jsem propojil s notesem ale funguje mi to obráceně, tedy mobil je napojen na pc a bere signál z něj.Jak to tedy upravím.Mám nokii E52 a musím udělat upravu v mobilu?Pokud ano tak jak tedy dosáhnout toho aby mobil sloužil jako modem pro pc.

Nejlepší odpověď
www

Jde to.
Propojíš kabelem z výbavy mobilu a v mobilu nastavíš použít jako modem.
Praxe

Další odpovědi
isteron

Každý výrobca má na svojej web stránke zverejnený program, ktorý spolupracuje s telefónom. Vždy treba spojiť telefón s pc pomocou data kábla. Ja napríklad sťahujem z mobilu do pc fotosnímky a video, ktoré som nahral mobilom a potom to vo fotoeditore v pc upravujem a uschovám.
Doplňuji:
Ja nemám Nokiu, ale Sony Ericsson. Nemám ani nahratý program SE suite. Keď strčím usb kábel do pc, ukáže mi pc, lokálny disk pripojený mobil ako nové prídavné zariadenie . Sťahujem z mobilu a podobne aj fotodigitálu snímky na pc. Späť som ešte nepotreboval , aj Nokia má určite nejaký synchronizačný program. Načim sa pozrieť na stránku Nokie a do návodu. Podľa môjho názoru má Nokia príliš komplikovaný a zložitý software. SE je omnoho prehľadnejší.