pivnik97

Jak propagovat teamspeak3?

jak mám propagovat svuj teamspeak3 server abych tam nahnal lidi potřebuji je na to upozornit a nechci do toho vrážet peníze
Doplňuji:
server bezi na serveru nehostuji jej na osobnim pocitaci bezi 24h denne

Odpovědi

Nevidim jedinej duvod proc by jsi chtel lidi na svojim teamspeaku a taky nevidim jediny duvod proc by chtel nekdo byt na teamspeaku ktery urcite hostujes na vlastnim PC, takze nepouzitelne pro hrace, Teamspeak pouzivam kazdy den aspon 5 hodin a vypadek i na jedinou minutu je nezadouci.