Hakunamatata

Jak prolomit rodinné prokletí?

Už několik generací naší rodiny zasvětilo život hledání cesty ven z tohoto prokletí. Zemřeli opuštěni ve svém hledání. Jako dítě a dospívající jsem si říkala, že je zbytečné to řešit. Že budu žít svůj život naplno a nebudu řešit takové přízemní a nedůležité věci.

Jenže teď jsem si uvědomila, že jsem v tom až po uši. Nemyslím na nic jiného, než jak z toho ven, nemůžu pořádně žít. Jsem si jistá, že všichni moji předchůdci na 100 % věřili, že právě oni to prolomí. I já v to věřím, mám k dispozici jejich předchozí zkušenosti a navíc mám i moderní technologie.

Myslíte, že má smysl hledat dál? Že zrovna já najdu řešení a budu mít do konce života klid a semnou i moji budoucí potomci? Nebo doporučujete spíš psychiatra jako všichni ostatní?

Nejlepší odpověď
Damiana

Potřebuješ si o svém problému zákonitě s někým otevřeně promluvit. Doporučuji ti nejdřív spíš návštěvu dobrého psychologa, než rovnou psychiatra (oni rádi hned na všechno nasadí léky proti úzkosti a panickým stavům, což nebývá vždy nutné).
Všechny záležitosti, které nás provázejí delší dobu a způsobují to, že se díky nim necítíme dobře, nás stravují. Musí se to řešit. Už jen to, že víš co konkrétně tě trápí, znamená, že sis' sama z problému nějakým způsobem utvořila první myšlenku. A s tou se dá dobře pracovat. Při vhodné terapii se dostanete až ke kořenům tvých obav, možná společně odhalíte něco úplně jiného, než ono rodinné prokletí, které u vás doma tolik straší. Držím ti palce.:-)

Další odpovědi
zjentek

a nemohla bys teda napsat do diskuse, z čeho se chceš dostat (jak z toho ven) a jaké máš ty zkušenosti a technologie?

Drap

Z otázky neni jasné o jaké ,,prokletí" se jedná. Takže ani poradit asi moc nejde. Návštěva psychiatra v žádném případě uškodit nemůže.

www

Pokud tomu prokletí skálopevně věříš, nepomůže nic.
Jedině, že bys svůj přístup radikálně přehodnotila a tím se sama tohoto zbavila. Ještě je další možnost a sice najít si „odborníka“, který tě „odprokletí“. V mých očích je ta druhá možnost samozřejmě hloupost, tobě ale může pomoci.
Jestliže nevěříš psychiatrům, žádnou jinou možnost ale nevidím ☹

anonym

Pokud věříte na prokletí, tak musíte hledat cestu v duchovním způsobu, jak z toho ven. Odkud jste? Znám několik lidí, kteří dokáží zlomit prokletí a skutečně to funguje. Základem je tmavě modrá svíce a zaříkávadlo. To někde mám, ale doporučila bych spíše zajít za někým, kdo najde příčinu Vašich problémů a osobu, díky níž Váš rod v sobě tuto zátěž nese. Je třeba pokory, odpuštění a lásky k bližnímu i k sobě. Pomocí také může být návštěva u kinezologa, který se k jádru Vašich problémů dostane jinou technikou.

Bedy

To chce dobrého ezoterika, zkuste ezo.tv a konkrétního ezoterika Damiela, který se tímto zabývá. Pomohl už hodně lidem.
Zkuste kdyžtak občas kouknout na Active TV (vysílá v multiplexu 3 na DVB-T – digitální pozemské vysílání) jestli tam nebude, protože si myslím, že tam včera zrovna byl.

marci1

Narodili jsme se na této planetě Zemi, abychom zde nějakou dobu žili, radovali se, užívali si života ( v tom dobrém slova smyslu ). Svět, ani my nejsme dokonalí. Pokud se budeme snažit žít v pravdě, radosti, toleranci a lásce k sobě samému i ostatním, tak na světě bude krásně a pocítíme pocit naplnění našeho žití. Mějte se ráda a těšte se na každý krásný okamžik v životě.:-)
Doplňuji:
Samozřejmě že pokud Vás napadají hodně černé myšlenky, tak navštivte psychiatra. Není na tom nic divného, je to taková 1. duchovní pomoc.

MonkeyKing

To mě pobavilo ;D