iceT

Jak prokázat svou totožnost?

Dejme tomu, že jste hlava státu a setkáte se s člověkem, co žije odděleně od zbytku světa v nějaké třeba komunitě, bez tv, zpráv, internetu, elektřiny a dalších moderních vymožeností a máte se identifikovat, protože vám ten dotyčný nemusí věřit, když mu řeknete: „Hele, já jsem prezident USA“. To jako vytasí občanku nebo pas se jménem a povoláním?:-)

Nejlepší odpověď
gecco

😉
No – a nebylo by tomu „oddělenému člověku“ putna, kdo je to prezident USA?
😉

Další odpovědi
JájsemRaibek

Nejsem si jist, ale prezident má diplomatický pas a tím by se prokázal. Nemluvím o početné ochrance, která by jeho totožnost potvrdila.

ten který je

Já si myslím že nějakému domorodci třeba z Papui-Nové Guineji by to bylo jedno.Ani by tady žít nechtěl a prezidenta by spíše chápal jako jakéhosi náčelníka divných bytostí.:-)

iceT

Já totiž koukám na film, kde se stala tato situace,prezident se setkal v lese s klukem, co skládal zkoušku dospělosti, a prezidenta USA v životě neviděl, a prezident vytáhl pas s fotkou, jménem, a nápisem prezident, tak proto se ptám. Jo a bylo to v lese, prezident tam byl sám, bez ochranky a těsně před tím vylezl ze záchranného modulu, kam vlezl, když na Air Force One zaútočili atentátníci.

JájsemRaibek

Únos Air Force One? :D

iceT

Novinka Sejmi prezidenta

Mc Merkurion

se nedivim,že ho nepoznal,když v každym filmu je prezident černej…

iceT

🙂

JájsemRaibek

http://sleduju­filmy.cz/film/sej­mi-prezidenta/8561/
myslím, že už jsem viděl :)

iceT

já stáhla dnes

JájsemRaibek

Nestahuju, koukám online. Stahuju něco jinýho když už :DDD

iceT

to já taky, ale i stahuju, doporučím ti něco, chceš?

JájsemRaibek

A co mi doporučíš? Chci. Něco stahovat? :DDD

iceT

Max, Bone tomahawk, No escape, Red dog, San Andreas, Jurský svět, Rychle a zběsile 7, stahovat nebo koukat, jak chceš

JájsemRaibek

Tak na ten -San Andreas kouknu
http://sleduju­filmy.cz/film/san-andreas/7884/
tomahawk eee, nic pro mě
a Rychle a zběsile si nejsem jist zda jsem viděl či ne.

Mc Merkurion

já bych doporučil: http://www.csfd­.cz/film/242257-ctihodny-obcan/prehled/ ctihodný občan…

iceT

To jsem už taky viděla, dost dobrý

JájsemRaibek

Jooo, to je dobrý, jak si z nich dělá bžundu.

briketka10

Já chci, já chci „Sejmout prezidenta“ 😁

iceT

Tobě posílám odkaz ke stažení do mejlu…