LeeLee

Jak prohlížet videa na Youtube?

Nedávno se mi přestala spuštět videa na youtube s tím, že musím přejít na vyšší verzi Flashplayeru. Tak jsem jí stáhla a nainstalovala, vše proběhlo, instalace se dokončila, ale videa stále nejdou i s nainstalovanou novou verzí. Ví někdo, co s tím?
Doplňuji:
Restart jsem vyzkoušela, pořád nic :((

Nejlepší odpověď
chudst

Nainstalovat novou verzi znovu – pro vas prohlizec, ktery pouzivate? http://get.ado­be.com/cz/flas­hplayer/other­versions/ Restartovat pocitac.

doplnena: A v jinem prohlizeci to jde?

Další odpovědi
151kbar151

www.nejdeto.cz Tam kontaktuj zdarma technika, mě se stejným problémem taky pomohl ALE můžeš na něj čekat i hodinu.

led

môže byť zablokovaný javascript.