Ucetni

Jak prodávat oblečení na Facebooku?

jak prodavat obleceni na facebooku

Zdravim,

zajimaly by me Vase zkusenosti popr. rady, jak prodavat obleceni pres facebook, jak nabrat klienty, odeslaní zbozi hadam ze asi pres klasickou postu, ale pokud mate neco jineho rad se priucim.

Odpovědi
Lgee

zaplatit si reklamu, jestli si myslíš že si dáš příspěvek na fb, pak ti napíšou lidi ty se s nimi hezky domluvíš v chatu, tak musíš asi mít trošku dětské myšlení pokud myslíš že bez zaplacení reklamy si můžeš prodávat věci :D

quentos

Na Facebooku? Kromě již uvedené reklamy se lze stát členem facebookových skupin, které se bazarovým prodejem oblečení zabývají. To má tu výhodu, že se pak nemusí platit za reklamu. Klienti se po podání inzerátu v bazaru obvykle ozvou sami.
Edit: Je potřeba počítat s tím, že zprávy od takovýchto klientů (vzhledem k tomu, že jen nemáte mezi „přáteli“) budou chodit do fochu s názvem „ostatní“.

Kryšpín

Když umístíte inzert na Bazar.cz, tak jej lze posunout na facebook