Alexxx1

Jak prodat obraz

Můj brácha kreslí a sem tam maluje a už má pár obrazů. Nevíte jak by to šlo prodat jinak než na aukru?

Odpovědi
gecco

Prodávat obrazy naprosto neznámého autora na Aukru je blbost…
😉
Ať uspořádá nějaké výstavy, ať třeba namaluje i něco ´na objednávku´ (vyzdobí školu, nemocnici, úřad…) – a pak uvidí.

ivzez

Já bych ještě chvíli počkala
a pak uspořádala prodejní výstavu.

Fyzik

Hlavní je, aby ty obrazy lidé viděli. To znamená vystavovat na fleru nebo na fb, prostě donutit hodně lidí vidět obrazy, když je člověk známý, teprve pak může prodávat obrazy. Na výstavu člověka, o kterém nikdo nikdy neslyšel, půjde málokdo.

Pepa25

„Sem tam maluje“ je široký pojem … Nebyla by nějaká ukázka? Jinak jak už tu zaznělo: jde hlavně o to obrazy prezentovat, zjišťovat, co se líbí a až v druhé řadě prodávat …