FlAsh_7

Jak procentuálně spravujete svůj rozpočet?

Odpovědi
Midas

Procentuálně? Spravuji ho dobře, ale v procentech ti to neřeknu.

elkon

Procenta neřeším, hospodařím tak, že každý měsíc něco ušetřím.

nyjono

Procenta svého rozpočtu neřeším.
Vím, kolik potřebuju na režii, kolik na plánovaná vydání a tedy kolik potřebuju vydělat.
To jsou nutné výdaje.
Příjem, který je navíc je jako záloha na nečekané výdaje a na potěšení 🙂

ElonMusk

Nehledím na procenta, jen je nutné pamatovat na nutné výdaje a mít rezervu.
Což se pěkně projevilo s koronavirem: ekonomové posledních 10 let neříkají lidem nic jiného, než aby si dělali rezervu na 2–3 měsíce, ideálně půl roku. A po měsíci koronavirových opatření už podniky kolabovaly :D Komu není rady…