fcoop

Jak problém řešíte vy?

http://www.zah­rada.cz/forum/skud­ci/je-kos-skudce-209366/?stran­ka_oblast=3

Nejlepší odpověď
annas

Kosy neřeším, i když jsem na ně naštvaná. V zimě je krmím, odvděčí se mně tím, že nejraději sedají na poštovní schránku a pokadí ji.Přidávají mně práci …

V létě jim chutná hroznové víno, schovají se do listí a dávají si. Źádný „plašák“ nepomůže. Letos hroznové víno bylo jen pro ně – neúroda.

Jinak zahradu navštěvují sousedovy kočky, mám tedy pocit, že se kosi přestěhovali k sousedům. Ale hlídají, až bude čistý vzduch a frr do vinné révy.

Další odpovědi
hanulka11

u nás žije kosí rodinka a rádi je pozorujeme , schovávají se pod auta, ale nedělají mi škodu žádnou

baghira

Co by to bylo za zahradu, bez kosáků a kosic :)

Alesh

Nijak, u nás to nikdo nepovažuje za problém, že si tu a tam něco kos … ty vole, teď mi to došlo 🙂 Tak teď jsi mě fakt rozštíp … 🙂

www

Zahradu nemám, proto kosy řešit nemusím! 😁