Eustac

Jak probíhají taneční?

Ahoj/Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jak probíhá první kurz středoškolských tanečních u Fénixu a Dynamicu. Zajímá mne, jestli jsou účastníci rozdělováni do dvojic kluk-holka a pokud ano, jak to probíhá. Předem děkuji za odpovědi

Odpovědi
Drap

Samozřejmě, stejně jako všude jinde. Pánové jsou vyzváni aby se zadali. Jdou, a požádají o tanec dívku, která jim je sympatická.

Drahuška999

Já tedy osobně nemám moc ráda tančení, tedy konkrétně tančení ve starém stylu. Daleko raději si libuji v moderních tancích a to třeba v tanci, který se jmenuje street dance. Dokonce jsme se i v Olomouci u nás přihlásili do taneční školy jménem 331 ( odkaz zde – https://www.331­.cz/streetdan­ce-juniors/ ) s našimi dětmi a velice si to užíváme 🙂