KamČůZeK

Jak probíhají přihlašky na SŠ o prazdninách?

Jak se podavají přihlašky o prazdninách? Když už na zakledce nejsem, a ani učitelka třidní tam většinou není. Stačí zajít na SŠ s vysvědčením a s vystupním hodnocením? A oni mi pak řeknou jestli mě vezmou nebo né? Nebo jak? :) Děkuju za odpověd :)

Nejlepší odpověď
Berušinka

Jak nejsi na ZŠ?! =D Kde teda jsi?
Na SŠ si zajdi no, přeptáš se a oni by se hned měli vyjádřit, protože už je po přijímačkách. Ale opravdu tu otázku nechápu.

Další odpovědi
chudst

Vetsinou byste mel projit normalnim prijmacim rizenim (tj. podat prihlasku, slozit prijmacky), ktere se urcite o prazdninach nekona a na zaklade toho vas prijmou (nebo take neprijmou). Prihlasky se delaji nekdy v dubnu nebo kvetnu.

Pokud je vase skola nejaka specialni, pak se informujte primo na ni a doufam za vas, ze jste to neprosvihl. Pak byste to musel resit jedine s vedenim stredni skoly – je ciste na dobre vuli reditele, jestli vas prijme nebo ne.