cizrna

Jak probíhá změna pohlaví transsexuálů?

Zajímají mě konkrétně ženy, které touží po mužském těle. Jak lze provést transformaci z vaginálního na penilní pohlavní ústrojí? Je pak uměle „vytvořený“ penis schopný pohlavního styku? Bude citlivý na vzrušení? Dekuju za odpovědi:)

Nejlepší odpověď
gecco

Zjednodušeně – vagina je zaslepena a penis je vytvořen…
😉
Zda bude funkční

  • ohledně pohlavního styku – pravděpodobně ne, ale v závislosti na typu plastiky je částečná funkce možná
  • ohledně močení – pravděpodobně ano, ale s (pravděpodobně) opakujícími se problémy srůstů a zúžení (jsou potřeba opakované operace)

Počti si – http://www.tran­ssexualita.cz/?pa­ge_id=1085
___
Uvažuješ o něčem podobném? – rozhodně se nespoléhej na vyčtené info z netu, nejpřesnější a nepojdrobnější konkrétní informace ti podá tvůj ošetřující lékař.
😉