Vercule

Jak probíhají testy DNA?

Najdu tu někoho z oboru nebo se zkušeností, jak probíhají testy DNA? Jako dítě jsem vyrůstala v pěstounské rodině a až časem jsem se dozvěděla, že mám bratra, kterého se mi povedlo „snad“ najít a ráda bych, abychom podstoupily testy, tak bych ráda věděla, co nás čeká a nemine.

Nejlepší odpověď
Alesh

Čeká vás platba cca 3–5 tis. Kč a výtěr pomocí kartáčku z vnitřní strany dutiny ústní. Nebolí to, ani to netrvá dlouho. Čili nejnepříjemnější je ta platba. 🙂

Další odpovědi
Dereved

Krev nebo sliny.

Funna

DNA se odebírá výtěrem z úst…prostě se provede stěr buněk ze sliznice ústní dutiny z vnitřní strany tváře pomocí vatové tyčinky…
stačí si najít centrum, kde tohle dělají a za pár dní budeš mít výsledek…ale zadarmo to není…

PS: podstoupili (ty a bratr) se píše i, ne y

Allousek

Jsou dvě možnosti, kdy si buď zajdete oba na kliniku nebo jsou pak domácí testovací sady. Jedna z nejznámějších a nejspolehlivějších je určitě toto centrum https://www.dna­center.cz/test-sourozenci

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.