Avatar uživatele
Pospic

Jak probíhá tvorba rozvrhu na VŠB?

Včera zveřejnili rozvrh a zapisovat předměty můžem až ve čtvrtek. Takže si už teď můžu navrhnout nějaký předběžný rozvrh a ve čtvrtek to jen odklikat? Když si vyhledám nějaký předmět podle jeho kódu, vypíšou se mi bloky toho předmětu v průběhu týdne. Jak poznám, jak ty bloky na sebe navazují a kolik jich musím týdně absolvovat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3124 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Emefej

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jak to probíhá konkrétně na VŠB netuším, ale na ostatních školách se podobné dotazy řeší se studijním odělením. Kontaktuj příslušnou studijní referentku, ona ti odpoví, je to její práce.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Pospic Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lexx

zeptej se kolegů ze studijní skupiny jak na to

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pospic

Emefej: Já na studijní napíšu ale nejdřív jsem se chtěl zeptat tady, jestli tu nemá někdo zkušenosti. Ty paní ze studijního už tak mají asi dost práce.

lexx: To je další problém. V nějakém starším manuálu prváka z roku 2011 je napsané, že jsem měl být u zápisu přidělen do nějaké studijní skupiny, ale já o ničem nevím. Ani v edisonu to nemůžu nikde najít.

před 3124 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Emefej

Na studijní bez obav napiš. Obvykle je tam jedna referentka vyčleněná pouze pro první ročníky. Nebudeš jediný, kdo se jí bude na něco ptát.

před 3124 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pospic

Ty studijní skupiny jsou pro lidi, co mají rozvrh jasně daný? Zkusil jsem vyhledat sebe i spolužáky v databázi a nikdo z nás tam nemá uvedenou studijní skupinu.

před 3124 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce