Pospic

Jak probíhá tvorba rozvrhu na VŠB?

Včera zveřejnili rozvrh a zapisovat předměty můžem až ve čtvrtek. Takže si už teď můžu navrhnout nějaký předběžný rozvrh a ve čtvrtek to jen odklikat? Když si vyhledám nějaký předmět podle jeho kódu, vypíšou se mi bloky toho předmětu v průběhu týdne. Jak poznám, jak ty bloky na sebe navazují a kolik jich musím týdně absolvovat?

Nejlepší odpověď
Emefej

Jak to probíhá konkrétně na VŠB netuším, ale na ostatních školách se podobné dotazy řeší se studijním odělením. Kontaktuj příslušnou studijní referentku, ona ti odpoví, je to její práce.

Další odpovědi
lexx

zeptej se kolegů ze studijní skupiny jak na to

Pospic

Emefej: Já na studijní napíšu ale nejdřív jsem se chtěl zeptat tady, jestli tu nemá někdo zkušenosti. Ty paní ze studijního už tak mají asi dost práce.

lexx: To je další problém. V nějakém starším manuálu prváka z roku 2011 je napsané, že jsem měl být u zápisu přidělen do nějaké studijní skupiny, ale já o ničem nevím. Ani v edisonu to nemůžu nikde najít.

Emefej

Na studijní bez obav napiš. Obvykle je tam jedna referentka vyčleněná pouze pro první ročníky. Nebudeš jediný, kdo se jí bude na něco ptát.

Pospic

Ty studijní skupiny jsou pro lidi, co mají rozvrh jasně daný? Zkusil jsem vyhledat sebe i spolužáky v databázi a nikdo z nás tam nemá uvedenou studijní skupinu.