ANGET

Jak probíhá svatební obřad?

Např. u feministek, které se tzv. registrují …

mají obě na sobě svatební šaty nevěsty 🙂
Doplňuji:
Tuto otázku jsem zde uvedl záměrně, protože mne zajímá jak je to s tímhle „zyvkem“ s touto „tradicí“ …

4 věci pro něvěstu
Nevěsta by v den svatby měla na sobě mít něco: nového, půjčeného, starého a modrého. Nové – jako symbol nového počátku, půjčené – od šťastného a veselého člověka proto, aby byla zrovna taková. Staré – jako symbol zachování rodinné tradice. Modrá – jako barva panny Marie, neb svatba bývala především velkým náboženským rituálem. Dnes většinou volíme v modré barvě podvazek

to mají obě ty věci … ??? 🙂 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Nepřeceňuješ trochu ty hadérky???
Myslíš, že svatba heterosexuálů probíhá jinak, jestliže má nevěsta oblečen – namísto nadýchaných kraječek a volánků, kostým???
___
Pokud se ´berou´ dvě holky, oblečou si prostě to, co považují za dostatečně slavnostní.
Doplňuji:
Ad Doplnění: Jak píšu – přeceňuješ hadérky…

Další odpovědi
marci1

Mohou si obléci cokoliv. Třeba takovéto krásné šaty 🙂 : http://slovac­ky.denik.cz/z-regionu/kdyz-se-dve-zeny-maji-rady-20130508.html

Drap

Registrovaný vztah neni manželství, takže ani zaregistrování neni svatba a tyto dvě věci se vzájemně liší. Nelze to míchat dohromady.