ptáč

Jak probíhá sex po telefonu?

Nejlepší odpověď
Agneta

Řekla bych, že žena v domácnosti právě žehlí, když zvoní telefon – zákazník. Tak to vezme, a jedná s ním, a žehlí dál…není totiž důvod, proč přestat…a nebo dělá právě jídlo…no a na kontě jí přibývají slušné peníze – ty jsou staženy okamžitě tou telefonní společností(po dohodě za úplatu, dělají rádi, kšeft je kšeft):DDDDDDD

Další odpovědi
gecco

Zavolej si na některou z linek a zjistíš, že tak rychle tě o prachy nepřipraví ani holky v multifunkčním masážním salonu – tomu se pak říká oje*ávka…
;-DD

klumprt

Ona, že se honí, předstírá, zatímco ty ne 🙂

Další, neméně intenzivní vzrušení se dostaví, až uvidíš účet za telefon 🙂

xtradesman

Žádná skutečná odpověď k věci, tak jdu na to: povídáte si po telefonu třeba o tom, co byste spolu dělali, když byste spolu právě teď byli… Je lepší, když jste oba trochu v náladě (drink píchne), nadržení a máte už spolu nějakou tu zkušenost, ať je o čem… Začneš třeba, vzpomínáš, jak jsme se minule milovali? Jak jsem si pohrál s tvojí mušličkou jazykem a Tobě se to tak moc líbilo…hm? Máš teď na sobě taky takový krásný krajkový kalhotky? Bože, tak moc bych chtěl být u Tebe… Taky bys to chtěla? Kdybych tam byl a stáhnul Ti ty kalhotky zubama, pěkně pomalinku, a měl zase výhled na všechny ty tajemství, který tam schováváš… a pak bych pokračoval pomaličku nahoru..... pííííííííp...­.......Hej tak třeba takhle. Odpovědi slečny na druhé straně nechám na Vaší fantazii, věřím že to i některou holku začne po takovém úvodu docela zajímat a od žehlení si odsedne na gaučík 😉. Někde jsem mimochodem četl, že sex po telefonu vyzkoušel každý čtvrtý… ty vado, takže to není zase tak, že by se honili jen pánové a dámy si tam jen tak vzdychaly, aby nám udělaly dobře 😉. Na druhou stranu, někdo má i tu frigidku, to se stává, jako některé dámy asi tady se svými kluky asi radši žehlí 😉. Sexlinky to je jiná kapitola, 90% show po telefonu, zbylých 10% je otazník. Podle mých zkušeností, a že nějaké mám, se tu a tam dají najít výjímky… ale to v telefonu docela poznáš 😉.

dnb

gecco > :D :D :D :D :D
Přesně tak!