Myko La

Jak probíhá samotný proces provázání částic?

Kdybych chtěl provázát dvě částice, jak bych měl postupovat? Co bych s nima měl udělát, abych dvě částice provázal?

Odpovědi
orwell

Jestli vydržíš poslouchat cca 2 h profesora Pavla Cejnara zde https://www.y­outube.com/wat­ch?v=z_89Sp4Yp­Q4 tak se o tom možná něco dozvíš. Já jsem to vydržel zhruba půl hodiny, ale nevzdávám to a hodlám v tom pokračovat 🙂

hapiky

Pokud by to byla ona a on, nejdříve bych je seznámil, později bych je požádal jestli by se neprovázali sami.