Venda18

Jak probiha rozhovor v hotelu v Anglii?

Na podzim poletim do Londyna na 5 dni. Mam to jako zajezd na miru od jedne cestovky bez pruvodce. Ubytovani uz budu mit zaplacene a od cestovky dostanu voucher na ubytovani v hotelu, ktery ukazu hned jak tam prijedu. Ale chci se zeptat, jak to bude probihat pri odhlasovani v hotelu? Vim ze pujdu na recepci. To jen odevzdam klice nebo kartu. Ale jak bude asi probihat nejaky rozhovor s recepci? Moc anglicky neumim, tak se toho trochu bojim. Dekuju za odpoved

Odpovědi
MonkeyKing

tady je to přesně ukázáno: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=TLFazN7yB­QY

Drap

Srovnatelně jako v hotelu u nás. Pouze lze předpokládat, že bude veden v angličtině.

ivzez

Stejně, jako v kterémkoliv hotelu kdekoliv ve světě.