tomsab

Jak probíhá registrace do castingové agentury ?

Chtěl bych se zeptat, jak probíhá registrace do castingové agentury ? Slyšel jsem, že si vás tam akorát vyfotí a to je vše. Je to pravda?

Nejlepší odpověď
gecco

Jak do které agentury, jak kdy, jak proč…
😉
Někdy a někde si tě jen vyfotí a zaznamenají kontaktní údaje, jindy a jinde třeba i míry/váhu, ještě jindy a jinde třeba i požádají o předvedení nějaké dovednosti…
___
Prostě není agentura jako agentura a důvod hledná lidí se také mění.
___
Nejméně důvěryhodné jsou takové agentury, které za ´zabookování´ chtějí nějaký poplatek – na ty se vykašli rovnou.
😉