bolak

Jak probíhá rakovina kůže a jak vypadá v posledním stádiu?

To se tomu člověku začne rozpadat kůže nebo jak ho to nakonec zabije?

Na netu je vždycky jenom melanom a dál nic…

Nejlepší odpověď
anonym

foto na konci článku, jen pro otrlejší
http://www.lin­kos.cz/maligni-melanom-spinaliom-bazaliom-c43-44-d03/maligni-melanom-a-ostatni-nadory-kuze/

Sůwa, metastáze nemusí být, mám po zhoubném tumoru slinivky, ale bez metastází. Proto je ještě chemoterapie, kde v delším časovém horizontu po aplikaci jehlou, kapačkou, se snaží odstranit mikroskopické zbytky tumoru. A kdýž nejsou ani ty zbytky, stejně se prochází chemoterapíí – preventivně.

Další odpovědi
Sůwa

Každá rakovina má metastáze a ty nakonec člověka zahubí, raději to ani nechtěj vědět.
Doplňuji:
Špatně jsem to formulovala, ne každá rakovina musí mít nutně metastáze, ale pokud dojde až k úmrtí, je to právě způsobeno napadením jiných, životně důležitých orgánů.
http://www.ordinace-lekarny.cz/clan­ky/Rakovina_ku­ze_priznaky_fo­to.html

anonym

Česílko,právě dojíždím za kamarádkou,která je po operaci,chemo­terapii a nastoupila na ozařování nádoru prsu.Je to moje velmi blízká osoba,takže jsem poměrně podrobně informována a praktikách léčebného postupu. Všechny vás,kteří toto podstupujete obdivuju,moc fandím a držím palce…:D

Damiana

ad Česílko: Velmi zajímavý článek. Děkuji.