FlAsh_7

Jak probíhá písemná zkouška na vysoké škole?

Je tam taky forma typu abc, doplňovačka aj? Jak to funguje?

Nejlepší odpověď
quentos

Pokaždé (a u každého oboru) jinak. Nelze obecně říci.

Další odpovědi
Dochy

Záleží na konkrétní zkoušce a jak ji vyučující připraví. Nevím o tom, že by na toto bylo nějaké extrémní omezení. Průběh zkoušky je ale obvykle vyučujícím předem oznámen (třeba na přednáškách)

koreafangirl

Jak již bylo zmíněno, je to různé. Liší se škola od školy, obor od oboru. Na mém oboru se doplňovačky a testy typu “ABC” neuplatňují. Zatím jsem se setkala pouze s otevřenými otázkami.

Emefej

Jak je tomu dnes netuším, za mých studií se testy typu abc nikdy nepoužívaly.

L.G.

Písemná v klmbinaci s ústní je dost nepříjemná

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.