Klára K.

jak probíhá koupě malého úlu?

kolik to stojí atd. Opravdu se zde jedná o co nejmenší.

Nejlepší odpověď
Drap

Úly se dělají ve standartní velikosti, kvůli jednotným rámečkům. Někteří včelaři si však vyrábí úly o něco menší, které pak ovšem nejsou kompaktibilní s úly někoho jiného. Cena se stanovuje dohodou, a musíš si najít někoho, kdo je ochoten úl, popřípadě i včelstvo prodat.

Další odpovědi
anonym

To se jede do prodejny včelařských potřeb a tam se buď nakoupí, nebo se objedná, co je třeba. Cena kolem tří tisíc za standardní velikost. Nejmenší neznamená, že bude nejlevnější.
Chov včel není žádná levná záležitost.