pepe88

Jak přirodně zvýšit serotonin?

Nejlepší odpověď
annas

Autor Elizabeth Walling doporučuje osm způsobů, jak posílit produkci serotoninu..
Např. stravou, cvičením, pobytem venku, cvičením, přísunem Mg, Ca, vitamíny řady B, odpočinkem a jíst zdravé tuky…
http://www.ce­lostnimedicina­.cz/serotonin-osm-prirozenych-zpusobu-jak-posilit-jeho-produkci-a-tim-i-dobrou-naladu.htm

Na konci článku jsou další odkazy na zdravé potraviny.

Další odpovědi
Drap

Změnit životní návyky, chodit pravidelně spát a pravidelně vstávat, chodit na sluníčko, cvičit a stravu doplnit některými potravinami / Vejce, švestky, naklíčený ječmen, vajíčka, rajčata, luštěniny, listová zelenina a celozrnné pečivo/

marci1

Nejíst jednoduché cukry, vyhýbat se nápojům s kofeinem, hlavně energetickým drinkům, jíst zdravé tuky, hořkou čokoládu, cvičit, chodit na slunce, zajít si na masáže,vyhýbat se stresu, vzpomínat na pozitivní věci. 🙂
Podrobněji ve zdroji :

Zdroj: http://cs.wiki­how.com/Jak-si-zv%C3%BD%C5%A1it-hladinu-serotoninu