Avatar uživatele
Spiritus

Jak připravit pangase?

Tak aby byl opravdu chutný…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda, flodur, elektrikář, lilibou před 4984 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Já ho trošku pokapu citronem posolím obalím v trojobalu a smažím nebo jsem si našla moc dobrý recept který vám doporučuji vyzkoušet.
Jmenuje se Středomořský pangasious a dělá se takto
Filety osolíme, opepříme a obalíme v mouce. Prudce osmahneme na oleji z obou stran. Mezitím na másle orestujeme prolisovaný česnek, přidáme olivy a kapary a osmahnuté filety. Podlijeme rybím bujónem a chvíli dusíme. Krátce před koncem přidáme nakrájené rajčátka, dochutíme. Podáváme s bramborami a salátem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lilibou

zrovna včera jsem na oběd dělala pangase..a měl úspěch..osol,opepři a obal v hladké mouce filety..připrav si na jemno nasekané žampiony a jeden stroušek česneku nakrájený na plátky,smetanu,drce­ný kmín a podle chuti sůl..
filety orestuj do zlatova na kapce oleje..ale delej to tak abys každou stranu restovala jen jednou a zbytečně ho neobracela..poté pangase vyjmi z pánve.neumývej pánev,ve stejném oleji orestuj žampiony s česnekem stačí krátce,aby česnek nezhořknul..poté zalij smetanou a dochut kmínem..podle potřeby přidej sůl a hl.mouku na zahuštění,krátce ppovař a je hotovo,,podávala jsem to s bramboramy třepanými s máslem..je to mnamka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
flodur

Sním všechno ale ryby moc nemusím,ale tuto z Vietnamu už vůbec ne.Proto není moc drahá viz odkaz.

Zdroj: http://zdravi­.centrum.cz/ji­me-zdrave/2010/1/12­/clanky/pangas-pravda-o-jeho-mase/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Vařit smažit dusit jako každou jinou rybu.
Dobrý je jen tak na másle pokapaný citronem
a někoilka řezy citronu.
Doplňuji:
Dá se dělat po mlynářsku. do sáčku se dá mouka sůl pepř paprika,a trochu vegety, přidá ryba. Zatřepe se až se obalí. upéctna másle.

Upravil/a: elektrikář

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek