Spiritus

Jak připravit pangase?

Tak aby byl opravdu chutný…

Nejlepší odpověď
panenka

Já ho trošku pokapu citronem posolím obalím v trojobalu a smažím nebo jsem si našla moc dobrý recept který vám doporučuji vyzkoušet.
Jmenuje se Středomořský pangasious a dělá se takto
Filety osolíme, opepříme a obalíme v mouce. Prudce osmahneme na oleji z obou stran. Mezitím na másle orestujeme prolisovaný česnek, přidáme olivy a kapary a osmahnuté filety. Podlijeme rybím bujónem a chvíli dusíme. Krátce před koncem přidáme nakrájené rajčátka, dochutíme. Podáváme s bramborami a salátem.

Další odpovědi
lilibou

zrovna včera jsem na oběd dělala pangase..a měl úspěch..osol,opepři a obal v hladké mouce filety..připrav si na jemno nasekané žampiony a jeden stroušek česneku nakrájený na plátky,smetanu,drce­ný kmín a podle chuti sůl..
filety orestuj do zlatova na kapce oleje..ale delej to tak abys každou stranu restovala jen jednou a zbytečně ho neobracela..poté pangase vyjmi z pánve.neumývej pánev,ve stejném oleji orestuj žampiony s česnekem stačí krátce,aby česnek nezhořknul..poté zalij smetanou a dochut kmínem..podle potřeby přidej sůl a hl.mouku na zahuštění,krátce ppovař a je hotovo,,podávala jsem to s bramboramy třepanými s máslem..je to mnamka

flodur

Sním všechno ale ryby moc nemusím,ale tuto z Vietnamu už vůbec ne.Proto není moc drahá viz odkaz.

Zdroj: http://zdravi­.centrum.cz/ji­me-zdrave/2010/1/12­/clanky/pangas-pravda-o-jeho-mase/

elektrikář

Vařit smažit dusit jako každou jinou rybu.
Dobrý je jen tak na másle pokapaný citronem
a někoilka řezy citronu.
Doplňuji:
Dá se dělat po mlynářsku. do sáčku se dá mouka sůl pepř paprika,a trochu vegety, přidá ryba. Zatřepe se až se obalí. upéctna másle.