simsalabim

Jak připravit krevety?

Koupili jsme v Německu v Aldi krevety. A že je dáme do tortil. Teď jsme to vytáhli a nevíme, co s tím. Krevety jsou zmražené…
Potřebujeme je jenom „rozmrazit“ a možná nějak upravit. Kdo ví, jak dělali u McDonalda Wrapy, tak tam ten kravetový byl. Mělo by to být něco takovýho.¨

Nějaký nápad, jak to udělat?

Nejlepší odpověď
gnr54

Mě chutnaj když jsou orestovaný prudce na pánvy.

Další odpovědi
Leontyn

Pár receptů na krevety: česnekové krevety, gratinované krevety, těstovinový salát s krevetami, rybí špízy s krevetami. V případě tortily krevety osmahnout a tortilu naplnit spolu s dalšími ingrediencemi dle libosti – maso, hranolky, tatarka, salát.

Zdroj: www.jaktak.cz/se­arch/node/kre­vety

Banshee

mňam děláte mi chutě ;) a jinak souhlasim že prudce osmahlý jsou vynikající a nebo na chvíli do horký vody a taky nejsou špatný..