pája139

Jak připojit wi-fi usb nano adapter?

Když vložím do počítače to cd které k tomu bylo tak mi to nainstalovat sice jde ale pak už se mi neukáže abych to mohla k nějaké wifi připojit jak je popsáno v přiloženém návodu. A když jsem to hledala i v pc tak jsem to nikde nenašla. Nevíte někdo jak to tedy připojit?

Odpovědi
gecco

Pozvi si k instalaci někoho, kdo tomu rozumí…
😉
Sorry – ale lepší radu nemám.

McArthur

Některé WiFi adaptéry si s ovladači nainstalují také aplikaci, kde se nastavují připojení k WiFi sítím. Ta aplikace bude v nabídce Start a měla by být i vpravo dole u hodin. Někdy tato aplikace vyřadí z provozu prográmek na správu bezdrátových sítí, který je integrovaný ve Windows, a to by mohl být ten problém.