Jak připojit více emailů..

Jako rodina máme 3 emaily. Výchozí prohlížeč máme mozillu a na příchozí poštu pošťáka od seznamu.
Používáme ještě prohlížeče exploer (email na sezmam.cz) a chrome (email na centrum.cz)
Jak se dá nastavit aby příchozí poštu z exploeru a chrome ohlásil pošťák děkuji

Nejlepší odpověď
beer

Prohlížeče s tím nijak nesuvisí.
Pravým myšítkem klik na na obálku Pošťáka – levým Nastavení – pak na žlutou hvězdičku (nad Adresou) a přidáš další mail, vyplníš heslo (aby si je zapamatoval), OK. No a stejným způsobem přidáš další.
Zkušenost