Jak připojit TV k Wifi?

Zdravím mám tv značky Hyundai a potřeboval bych se přes ní připojit k WiFi přes USB WiFi adaptér, problém je že adaptér přes tv nemůžu připojit k WiFi, nemám ani PC kde bych ten adaptér nastavil, nestačilo by wps? (Tv nemá ethernetový kabel, adaptér a-quip).

Původní noetázka

Jak připojit tv k WiFi.

Odpovědi:

Bronzový

Hyundai podporuje USB wifi adaptery, ovsem jen z oficialniho prislusenstvi, takze pokud mas v TV nejaky Wifi adapter, ktery neni podporovan, tak ti to nepujde.

Pokud je adapter podporovany, tak Hyundai ma sve TV vyrabene tak, ze vse potrebne lze udelat pres ovladac k TV. Takze neni potreba nic nastavovat v PC a prakticky to neni ani mozne.

Zdroj: https://www.alza.cz/hyundai-us b-wifi1-d441295.htm

Bronzový

Není to běžné, aby televize měla ovladače na USB WiFi adaptér...
_
Rohlík píše, že Hyundai to umí... Tak mě pak napadá úprava FW televize, nebo sehnat USB WiFi s odpovídajícím chipsetem... To druhý je rychlejší a levnější.

Diskuze k otázce

Bronzový

jáára

Není to běžné, aby televize měla ovladače na USB WiFi adaptér...
_
Rohlík píše, že Hyundai to umí... Tak mě pak napadá úprava FW televize, nebo sehnat USB WiFi s odpovídajícím chipsetem... To druhý je rychlejší a levnější.

Bronzový

Rohlik

Bezne to neni a proto je potreba pouzit konkretni model wifi adapteru, ktery je schvalen (a mnohdy i vyraben) vyrobcem TV.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý annas 904
Zlatý iceT 864
Zlatý briketka10 685
Zlatý marci1 631
Zlatý Drap 592
Zlatý quentos 571
Zlatý Kepler 455
Zlatý led 454
Zlatý bolak 360
Zlatý hanulka11 271

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.