Josef,P

Jak připojit TV k Wifi?

Zdravím mám tv značky Hyundai a potřeboval bych se přes ní připojit k WiFi přes USB WiFi adaptér, problém je že adaptér přes tv nemůžu připojit k WiFi, nemám ani PC kde bych ten adaptér nastavil, nestačilo by wps? (Tv nemá ethernetový kabel, adaptér a-quip).

Původní noetázka

Jak připojit tv k WiFi.

Odpovědi
Rohlik

Hyundai podporuje USB wifi adaptery, ovsem jen z oficialniho prislusenstvi, takze pokud mas v TV nejaky Wifi adapter, ktery neni podporovan, tak ti to nepujde.

Pokud je adapter podporovany, tak Hyundai ma sve TV vyrabene tak, ze vse potrebne lze udelat pres ovladac k TV. Takze neni potreba nic nastavovat v PC a prakticky to neni ani mozne.

Zdroj: https://www.al­za.cz/hyundai-usb-wifi1-d441295.htm

jáára

Není to běžné, aby televize měla ovladače na USB WiFi adaptér…
_
Rohlík píše, že Hyundai to umí… Tak mě pak napadá úprava FW televize, nebo sehnat USB WiFi s odpovídajícím chipsetem… To druhý je rychlejší a levnější.

jáára

Není to běžné, aby televize měla ovladače na USB WiFi adaptér…
_
Rohlík píše, že Hyundai to umí… Tak mě pak napadá úprava FW televize, nebo sehnat USB WiFi s odpovídajícím chipsetem… To druhý je rychlejší a levnější.

Rohlik

Bezne to neni a proto je potreba pouzit konkretni model wifi adapteru, ktery je schvalen (a mnohdy i vyraben) vyrobcem TV.