peterd108

jak pripojit tv bez scart k set top boxu

Odpovědi
pl4toon

Buď musíte použít set-top box s vestavěným modulátorem (jsou trochu dražší), nebo pořídit samotný modulátor. Ten je ale trochu dražší, to už snad vyjde levněji sehnat někde funkční televizi se scartem.

gepik

Taky je možné, že televize má jen cinch, pokud není na STB, pak si pořiď redukci scart-cinch.

Bedy

Pokud set-top-box má vestavěný RF modulátor, tak stačí píchnout koaxiál z antény do STB a vzít si druhý krátký koaxiál a ten zapojit též do STB a druhý konec do televize.

Pokud takový STB nemáte, pořiďte si jej nebo si pořiďte rovnou novou LCD televizi, který třeba bude mít už zabudovaný DVB-T tuner. LCD je úspornější a ty ceny dneska jsou opravdu na velmi solidní úrovni.

Pořizovat samotný RF modulátor je zbytečná investice, to už je lepší, jak píše pl4toon si pořídit fakt tu novou televizi.