opa

Jak připojit tiskárnu.

Jak se dá připojit k PC tiskárna Canon když nemám instalační CD.

Nejlepší odpověď
kropitko

Stáhněte si ovladač z internetu.

Další odpovědi
mosoj

Pokud máš aktivní připojení inetu. Tiskárnu připoj a spusť instalaci. Tiskárna si sama na inetu najde co potřebuje.
Canonka Ti bez orig. ovladačů nepojede.

Miroslavst

Na připojení nepotřebuješ instalační cd. K nainstalování ano, ale…
Třeba xpéčka mají dost ovladačů a je možné, že pro tvou tiskárnu se najde. jinak zadej do vyhledávače název tvé tiskárny včetně čísla a za to napiš buď ovladače nebo drivery.
Pak stáhni ovladač z netu.

Zdroj: Doufám, že jsem neperlil a odpověď pomohla.