Tw!st

Jak připojit počítač k internetu pomocí mobilu připojeného k wi-fi ?

Dnes mi na PC odešla wifi karta a lan kabelem to kvůli vzdálenosti pc připojit nejde, telefon( iphone 5 ) mám připojený k wifi a potřeboval bych aby mi fungoval telefon jako wifi karta a přes hotspot připojit počítač k internetu… Ono mi to šlo zatím jen přes mobilní data, ale potřebuju to přes wifi…

Odpovědi
www

Po připojení mobilu k PC pomocí PC suite stačí v mobilu nastavit ‚použít jako modem‘. Možná to máš trochu jinak, ale jde to určitě.
Zkušenost

Terka333

To záleží na tom, jaký máš mobil.
Doplňuji:
Já mám Sony Ericsson a má tu funkci. V Iphonech se nevyznám. :D

jáára

S Androidem je to jednoduchý

mimochodem jak si zjistil, že WiFi adaptér není funkční?