Misirik

Jak pripojit monitor notebooku k PC, aby se ukazoval obraz z PC?

Kamoš rikal, ze to nejak delal pres hdmi, tusim.

Odpovědi
cochee

Přes HDMI určitě ne, HDMI v notebooku je JEDNOSMĚRNÝ. Bez rozebrání to neuděláš a vlastně ani s rozebráním, protože je to složité jak mrakodrap a pokud se na to ptáš, tak to stoprocentně nedáš. Není to jen o výrobě či sehnání příslušné redukce (googluj „FPD-Link“), ale také o tom, že je třeba zajistit i napájení podsvětlení LCD panelu, které jde zcela mimo tento konektor.

jáára

Potřebuješ něco takového:

http://www.ali­express.com/i­tem/Universal-LCD-Monitor-Driver-Board-Kit-w-Keypad-VGA-Cable-Built-in-23-Programs-Support-10/32236146337.html

A diplay z notebooku sundat samozřejmě.