Forza1230CZ

jak připojit jostick od ps3 do notebooku??

zkoušel jsem přes ten program motioninJoy gamepad tool ale nejde to
Doplňuji:
problém je v tom,že když dám ten load driver vtom programu tak mi to dole napíše eror

Odpovědi
alcyon

skoda, ze nenapises vic, nez jenom nejde to. (treba nejaka chyba, ci cokoliv se ti objevilo)

nasel jsem ti navod presne pro tebe, tak postupuj tak, jak tam je ukazano a melo by to fungovat… kdyby ne, tak napis presne, co ti nejde a treba bude konkretnejsi odpoved ;)
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=UMsy7DMZU­Ko