sádlo

Jak připojit dva monitory k pc?

Dobrý den, rád bych se zeptal, jak připojit dva monitory k pc. Mám starší počítač s grafickou kartou NVIDIA, která má na sobě vstup VGA, do něhož mám zapojen hlavní monitor. Zezadu na pc je však ještě jeden vstup VGA a tak jsem do něj chtěl zapojit i druhý monitor. Jenomže to nějak nefunguje… V nastavení zobrazení se mi monitor nezobrazuje.Prosím pomozte, jak mám docílit toho, abych mohl používat dva monitory.
(win. Vista 32bit) (na grafické kartě pouze jeden vstup VGA)

Nejlepší odpověď
setapouch

Jestli se nepletu, dedikovaná grafická karta deaktivuje tu on-board. Takže budeš muset pořídit ještě jednu. Druhou možností je jedna karta se dvěma výstupy.

Ad PM („Jen jsem chtěl dodat, že na grafické kartě je ještě jeden vstup, ale bohužel nevím, jak se jmenuje. HDMI to neni. Je takovej bílej… :D Jak do toho mam zapojit obrazovku s VGA?“):

Bílý bude DVI a ten má vlastní kabel. Bohužel, dva konektory nestačí, i když jsem to tak napsal. Karta musí podporovat výstup na oba zároveň, tzv. dual head.

Další odpovědi
Lukáš Rusek

nijak to nejde