JeRRyi88

Jak pripojit druhy router?

Dobrý den.
Mám tento Wifi Access Point – https://goo.gl/d73E4S
Chtěl bych se zeptat, mám připojen router přes tento Access Point, akorát ho mám v přízemním patre na levý straně baráku a jsem v pokoji v prvním patře na pravý strane baráku a ztrácím signal, proto potřebuji vědět, jestli by nešlo do tohoto Access Pointu pres rozdvojku dát dalsi router do patra nebo jak to vyřešit. Kabely z dolniho routeru do patra k dalšímu routeru se mi tahat nechce. Díky za rady :)

Odpovědi
gecco

Jakou rozdvojku máš na mysli, když se ti tam nechce tahat kabel???
___
Můžeš:

  1. připojit nový router ke stávající SSID jako Repeater (pokud ´dosáhne´ signál)
  2. připojit nový router k původnímu kabelem a vytvořit novou WLAN (SSID)