DceFR

Jak připevnit zpětné zrcátko?

Vnitřní zpětné zrcátko je připevněno na sklo přísavkou, čas od času se odlepí a upadne. Víte někdo, co s tím? Díky za případnérady.
Doplňuji:
Sekundovému lepidlu bych se rád vyhnul. Jedná se o doplňkové zrcátko, kterým sleduji malé dítě vzadu na sedačce a mělo by jít snadno demontovat.

Odpovědi
anonym

Zkoušel jsi, kvalitní, vteřinové lepidlo? Já mám zrcátko už 3 roky jim přilepené a stále drží.

gecco

Pokud snadno demontovat, pak je ta přísavka, byť někdy upadne neplánovaně, ideální (doporučuju před ´přisátím´ odmastit sklo i přísavku a poté přísavku navlhčit).
Pokud demontovat sice ne snadno, ale bez poškození, pak můžeš před přisátím na přísavku nanést vrstvičku silikonu – pak půjde odtrhnout (a silikon z gumy i skla sundat), ale ´dá to práci´.
😉