Ozzy21

Jak přinutit sousedy, aby zamykali dveře?

Nejlepší odpověď
redy

Většinou sou koule místo kliky,tak proč zamykat?
A jestli ji tam nemáte tak navrhnout a koupit ji.
Budete bez starostí 🙂
Tolik lidí nepřinutíte, prostě sou lidi a pak lidi:-(

Další odpovědi
anonym

Když jsem bydlela v paneláku, dostávaly se za to pokuty, přičetli to k nájmu, já dostala taky pokutu, to zas když mě v noci odvezli do nemocnice, nepočítala jsem s tím. Všechno by se mělo řešit na schůzi nájemníků, říct si nějaký pravidla, nebo za nimi dojít a říct jim, že pokud se něco ztratí, bude zle. To se nedá nic dělat.

anonym

Nelze…
Leda kontrolovat jejich příchody a chování při zavírání dveří.
:-O
U ´nás´ za sebou stačí zavřít – a myslíš, že to všichni dodržují? NE!!
A dohledat je – bez neustálé kontroly (domovníka nebo kamerového systému) nelze…

marci1

Omlouvám se, že to trochu „odlehčím“. Kdysi jsem viděla nápis na hl. vchodových dveřích : „Kdo ty dveře nezamkne, tomu ruka upadne“. 🙂