jak přímět orchidej ke kvetení,stále ji rostou jen nové listy a vzdušné kořeny .

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít starší odpovědi – třeba najdete radu.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=kveten%C3%AD+or­chidej%C3%AD&sa­=Vyhledat#1111

Další odpovědi
beer

Poněvadž záleží na druhu kytky, spíše bych doporučil návštívit odborné stránky, např.:

Zdroj: http://www.or­chidej.net/pes­tovani/pestova­ni.html

hanulka11

je třeba 1× týdně v kbelíku s vodou rozpustit hnojivo na orchideje a do něj květníky s nimi namočit a nechat vybublat , hlavně, že rostou , je to známka, že jsou v pořádku, nebojte květní stvoly vyrostou a dočkáte se květů- některé kvetou stále/ „Phaly“/ a ostatní nekvetou tak často

terry

Netuším, já ji mám u okna na západní stranu v průhledném obalu. Zalévám, občas rosím a občas zaleju vodou s hnojivem. Květina si po odkvětu odpočine a pak kvete znovu.
Vím ale, že někdy po odkvětu odpočívá i několik měsíců, takže vydržte 🙂.