Martin-Lucka

jak přilákat ducha

duchy

Odpovědi
anonym

Alesh. Tázající se ptá jak přilákat ducha a ne vypustit!:-)

anonym

Alesh – prilakat ! Ne odpudit ! 🙂
Jinak nevim , prominte . -iv-

Drap

Existuje celá řada způsobů.Šamani ať už současní, nebo bývalých kultůr to zvládají nejrůznějšími praktikami. Pokud si najdete něco o šamonismu, dozvíte se i toto

led

Je to jednoduché…
Večer, zhasnite svetlo a zapáľte sviečku, opakujte za mnou rovnomerným hlasom: mta,mmm,mta,m­mm,(777krát)…
potom vystrite ruky nad sviečku a
(prepáčte, duch ma zastavil)
PS.
neprišiel? Neboli ste intonačne presvedčiví…

dědapetr

Návod na vyvolávaní duchů
Takže nyní vás naučíme jak se vyvolávají duchové…
krok 1.sedněte si s kamarádama do kolečka..
krok2. určete si nějakou věc podle které budete určovat jestli v místnosti duch je nebo ne
krok3.Všichni zavřete oči a jeden řekne:Duchu Boženo Němcová(to je příklad,místo toho můžete říct jiné jméno mrtvého) pokud tu jsi tak shoď ten hřeben z poličky(viz krok 2.můžete si vybrat jakýkoli předmět)
krok4:Otevřete oči.Jestli předmět spadl tak duch v místnosti je…
http://black-rose.blog.cz/0604/na­vod-na-vyvolavani-duchu

Alesh

chce to hodně cibule nebo hrachové polívky, případně fazole

žolik

to přejte.nezahrávejte si ať už jsou na druhým břehu přejte jim klid nechte je v klidu spát.

Zdroj: žolík

Deli

Jde o to, koho chcete přivolat. Ale nešla bych do toho jen tak sólo bez někoho zkušeného. Není legrace zahrávat si se světem zemřelých, mohlo by se Vám to vymstít.