Kepler

Jak přijmout následovníky?

Už 3× v řadě se mi stalo, že mi admin oznámil „máte nového následovníka“ a v textu je dále jen návod jak ho můžu odmítnout. Neudělal jsem tedy nic, ale mezi sledujícími se nový uživatel neobjevil. Bohužel admin mi na otázku v podstatě neodpověděl, proto se ptám tady. Díky.

Doplněno vysvětlení: neberte to prosím, jako že se snažím shánět následovníky, ale už jsem ve spolupráci s adminem přišel na to, kde byla chyba. Nebyl to technický problém, ani chyba u mně, ale chyba u uživatele, který se chtěl stát následovníkem. V profilu následovaného je nutno klepnout na „přidat do kontaktů“ a dále na žluté tlačítko „+ následovat“, což někteří následovníci neučinili. Snad bude některým uživatelům tento poznatek k užitku.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud někdo požádá, objeví se ti nahoře nad seznamem již existujících následovníků. Tam ho potvrdíš, nebo ne.

Další odpovědi
pusinka50

Také se mi stalo, že mi admin neodpověděl na technickou otázku. Napiš mu otázku znovu a požádej, ať se spojí s IT technikem těchto stránek a konkrétně ti odpoví. Vždyť i admin tu musí něco, no ne:-))? Já jen vím, že jsem své následovníky nějak odsouhlasovala a pak jsem byla za to naštvaná. Tenkrát to byl Dr.Axl a všechny jeho otázky či odpovědi mi chodily na e-mail, tak jsem to pak zrušila.

Klaproth

Normálně chlebem a solí. Poté může následovat bujná žranice a pijatika.

briketka10

Keplere

Nejdou ti následovníci blokovat.

Kepler

Admina jsem se ptal, ten mi odpověděl že u nich je vše v pořádku a doporučil ať zkusím jiný prohlížeč. To jsem udělal a výsledek nula. Na opakovaný dotaz, zda dělám vše správně, už nereagoval.

pusinka50

Já za sebe, už bych následovníky pouze odmítala. Protože ty jim povoluješ následovat tebe. Mám nastavený e-mail, aby mi chodily „Odpovědi“ na něj" a tenkrát jem se z následovnictví mohla zbláznit, jak mě to zaplavovalo množstvím..

Kepler

Právě, že se mi neobjevil nikde. Nad seznamem existujících následovníků je už jenom seznam mých posledních otázek.

Drap

Klikneš na kontakty a tam se to objeví. Po nějakém čase, pokud nereaguješ, tak se to smaže a bere se to zřejmě jako zamítnutí.

Kepler

No jo, ale jednoho z potenciálních následovníků už mezi kontakty dávno mám, dokonce i on mě. V tom to asi nebude.

pusinka50

Inu, opakuji, zadej nový konkrétní dotaz na admina. Co bys rád vděl. Možná je to chyba systému a IT technik poradí. Že ti jednou neodpověděl, tak ti odpoví podruhé.

Kepler

No, právě že jsem se ptal dvakrát a podruhé už neodpověděl – viz čelo diskuze. Já už adminovi nevěřím, protože mi už v mnoha případech nevyvělil ani to, proč byl můj příspěvek smazán a tak vlastně ani nevím co bylo špatně. Zřejmě tam momentálně sedí nějaký zvláštní člověk. Na upozornění, že si něco můžeme najít v archivu, to tady máme několikrát denně… 🙂