Smackdown

Jak přijít o svalovou hmotu, kterou jsem budoval 10 let?

Převážně nohy, jak se říká, svaly odebírají kyslík z plic, a nejmladší nebudu nadosmrti abych vše udýchal.
za každou radu díky, čau.

Nejlepší odpověď
anonym

velmi jednoduše, omez zátěžový pohyb. Těžká břemena hoď na své potomky, kteří nárůst svalové hmoty zřejmě ocení.

Před tím vším se ale poraď se svým lékařem zda sis náhodou implikaci „svaly“ ⇒ „dýchací potíže“ nevycucal z nějakého nepodloženého hoaxu 🙂

Další odpovědi
zjentek

Lehni, a spočni. Zbytečně se nezvedej. Jídlo vleže (to ti někdo přinese), žádný sex a hygiena jedině až se ucítíš, ale pomalu, žádný prudký pohyby ve vaně!