Kubík Budík

Jak přijít k prašulkům?

Co dělat když mám poslední dobou hluboko do kapsy?

Odpovědi
Mravenec

Nedával bych do nadpisu „prašulkům“, to je divný výraz…

Brigáda? Pracák? Jaký máš vzdělání? Co jsi dělal dřív? Kolik ti je?

anonym

Poctivě makat, nebo všechno, co máš, vsaď!
Popřípadě se můžeš i zde stát partnerem, to by sis ale musel vzít ouvěr.

setapouch

„Měl málo peněz, toť bolest, jíž rovno není, nicméně měl třiašedesát způsobů jak se k nim dostat vždycky, když to potřeboval, a z nich nejpoctivější a nejobyčejnější způsob byl krádež kradmo provedená.“

Nejobvyklejší, ale nejméně efektivní, je pracovat. Poměrně efektivní, ale náročné na energii i čas, je podnikat. Pokud chceš hodně peněz a bezpracně, založ si neziskovku, nejlépe za účelem integrace čehokoli neintegrovatelného, zato hodně křičícího.

iceT

Vydělat prací, vyhrát, zdědit…
a co máš dělat? Šetřit…

ptáč

https://www.ko­runka.eu/vysled­ky to je odkaz bez odpovědi. Je to levné.

anonym

asi více pracovat. znám lidi, kteří dělají i 16 hodin denně v týdnu, nebo celé víkendy navíc.

vojtechpiner

Můžeš zkusit podnikat, nebo třeba obchodovat na internetu. Vyzkoušej třeba obchodování na burze (binární opce, forex) není to špatné, ale musíš tomu věnovat nějaký čas. Prostě si najdi nějakou bokovku, na internetu je spousta způsobů, jak si vydělávat peníze. Nebo si můžeš vyzkoušet loterijní hry. Například šťastných 10, tu si kupuju asi nejčastěji. Kdyby jsi chtěl vyzkoušet, tak můžeš tady třeba http://vyhraj­.com/kategori­e/stastnych10/

setapouch

Citace z „https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Panurgos“