Avatar uživatele
anonym

Jak přijít co nejrychleji k milionu?

Doplňuji:
to fakt lidi existuej jen loterie?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3341 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
McArthur

Vymysli dobrý program – hru nebo totální blbost, která je určená pro tablety a mobily. Ideálně pro iOS od Apple. Dej tomu cenovku 0,99 USD a i když si Apple vezme 40 % Tvého zisku a stát z toho, co zbyde po Applu, dalších 40 % na daních, máš velkou šanci během pár měsíců přijít ke slušným penězům. Tedy pokud umíš programovat. Pokud neumíš, tak daruj ledvinu a pár dalších orgánů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jáára

vybírej vstupný do tesca

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Pokud ho chceš získat legálním způsobem a nebudeš dědit, tak zbývá jen loterie a nebo práce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pošli mi prachy na účet,stačí tak 10000,já to vsadím a máš ho hned.
Doplňuji:
Drape,otázka zněla:co nerychleji,tak bych chtěl tu práci znát,která ti rychle vydělá milion!!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Jo kdybych to věděl už bych tu nebyl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Já to chci taky vědět. Ale fakt rychle.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Můj bývalý kamarád /elektroinženýr/ v touze po penězích prodal svůj brněnský byt a dále zde už bydlel jen jako nájemník. Téměř dva miliony však postupně nejen probendil, ale ještě se těžce zadlužil. Předloni se o jednom víkendu. coby starý mládenec oběsil na pracovišti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Paja9193

Hlada: vy jste pekny magor. Prave takovi ubozaci jako jste vy rozhlasuji o lidech v bankrotu, ze jsou podvodnici a vrhaji na ne spatne svetlo!!! O insolvenci vite absolutni hovno a pisete nesmysly. Pri bankrotu musite radne pracovat a u dluhu 500 000 musite vydelavat cca 14000 a to mimo Prahu u delnickych pozic je prumerna mzda. Na ty vase nabrane miliooony jak vy tu sproste rikate by musel byt prijem 70 000 a takovy clovek ma urcite dum, byty a urcite nebude podvadet. Vy si myslite, ze by nekdo dobrovolne chtel byt 50 let jako chudak s 8000 mesicne??ne­podivat se do sveta, kde je nutne povoleni, nemit hypoteku, nedostavat dary, nemoct si nic koupit? Bankrot je pro lidi, kteri se zivotnimi okolnosti- napr rozvodem dostali do dluhu a jelikoz jsou radne pracujici, tak vyhlasi bankrot.Takze soi takove debilni komenty odpuste a nekazte nazor jinym lidem, kteri o bankrotu nic nevi a veri takovym debilum jako jste vy!

před 3290 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Paja9193

oprava 5 let

před 3290 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání