Jak přijít co nejrychleji k milionu?

Doplňuji:
to fakt lidi existuej jen loterie?

Odpovědi
McArthur

Vymysli dobrý program – hru nebo totální blbost, která je určená pro tablety a mobily. Ideálně pro iOS od Apple. Dej tomu cenovku 0,99 USD a i když si Apple vezme 40 % Tvého zisku a stát z toho, co zbyde po Applu, dalších 40 % na daních, máš velkou šanci během pár měsíců přijít ke slušným penězům. Tedy pokud umíš programovat. Pokud neumíš, tak daruj ledvinu a pár dalších orgánů.

jáára

vybírej vstupný do tesca

Drap

Pokud ho chceš získat legálním způsobem a nebudeš dědit, tak zbývá jen loterie a nebo práce.

anonym

Pošli mi prachy na účet,stačí tak 10000,já to vsadím a máš ho hned.
Doplňuji:
Drape,otázka zněla:co nerychleji,tak bych chtěl tu práci znát,která ti rychle vydělá milion!!

Mirdas

Jo kdybych to věděl už bych tu nebyl.

Mapel

Já to chci taky vědět. Ale fakt rychle.

dudu

Můj bývalý kamarád /elektroinženýr/ v touze po penězích prodal svůj brněnský byt a dále zde už bydlel jen jako nájemník. Téměř dva miliony však postupně nejen probendil, ale ještě se těžce zadlužil. Předloni se o jednom víkendu. coby starý mládenec oběsil na pracovišti.

Paja9193

Hlada: vy jste pekny magor. Prave takovi ubozaci jako jste vy rozhlasuji o lidech v bankrotu, ze jsou podvodnici a vrhaji na ne spatne svetlo!!! O insolvenci vite absolutni hovno a pisete nesmysly. Pri bankrotu musite radne pracovat a u dluhu 500 000 musite vydelavat cca 14000 a to mimo Prahu u delnickych pozic je prumerna mzda. Na ty vase nabrane miliooony jak vy tu sproste rikate by musel byt prijem 70 000 a takovy clovek ma urcite dum, byty a urcite nebude podvadet. Vy si myslite, ze by nekdo dobrovolne chtel byt 50 let jako chudak s 8000 mesicne??ne­podivat se do sveta, kde je nutne povoleni, nemit hypoteku, nedostavat dary, nemoct si nic koupit? Bankrot je pro lidi, kteri se zivotnimi okolnosti- napr rozvodem dostali do dluhu a jelikoz jsou radne pracujici, tak vyhlasi bankrot.Takze soi takove debilni komenty odpuste a nekazte nazor jinym lidem, kteri o bankrotu nic nevi a veri takovym debilum jako jste vy!

Paja9193

oprava 5 let