Karel TP

Jak přihlásit vyřazené vozidlo?

Dobrý dem, koupil jsem motocykl s nefunkčním motorem. V TP je v úředních záznamech napsáno: Dne 11.12.2015 NAH­LÁŠENA ADRESA A ÚČEL VYUŽITÍ VYŘAZENÉHO VOZIDLA. Poraďte mi prosím, jak mám postupovat při přepisu. STK zřejmě neudělám, když mám nefunkční motor. Jak dlouho může být vozidlo takto odhlášeno, není možné aby ho úřady vyřadily z evidence úplně a já měl motocykl v podstatě jen na díly. Děkuji za odpověď Karel

Odpovědi
cukrar

Neviděl jsem zápis, ale domnívám se, že se jedná nově o depozit dle starého slovníku.
Stačí technická a dojít pro značky.
Na přepis nepotřebujete technickou, jen evidnčku.

Vyřazení, nebo zánik vozidla?

JájsemRaibek

Nepřihlásíš, přepis neuděláš.
Musel bys opravit, u výrobce nechat schválit způsobilost a pak znovu zaregistrovat-zjednodušeně řečeno. Finančně se to nevyplatí.