Lolajda

Jak přihlásit osobu k trvalému pobytu na městský úřad, když má současně trvalý pobyt v našem bytě?

Jak prihlasit trvaly pobyt osoby na městky urad, ktera mela do ted TP na našem byte? Muzu to udelat sama nebo musi s tim on souhlasit a provést on sam?

Jak prihlasit trvaly pobyt osoby na městský urad, ktera ma do ted trvaly pobyt na našem byte?

Nejlepší odpověď
Schluker

Priblizne 15 sekund na googlu a hle..:

https://www.mvcr­.cz/clanek/zru­seni-trvaleho-pobytu.aspx

Další odpovědi
cukrar

Lolajda, takto to nefunguje. Nemůžete nikoho přihlásit na obecní úřad. Ani on sám ne.