matej.kv

jak přihlásit gmail na tablet android 2.3.3 kdyz dam pridat ucet napíše mi to ze nemohl navázat spolehlivé spojení se se

Nejlepší odpověď
Bedy

Ano, i tak starý Android se dával (a možná že ještě dává) na tablety, zejména ty nejlevnější. Nicméně předpokládám, že existuje aktualizace na verzi 2.3.6 – aktualizujte jej.

Další odpovědi
bubak

  1. Zkontrolovat jestli je tablet připojen k internetu( Nejlépe přes wifi-stabilnější).

2)Dát tomu čas
3)Zkontrolovat přenosy na pozadí(zda jsou povolené)
4)Pokud je problém stálejší tak přeinstalovat android.(Mimochodem android 2.3.3 je úplně k ničemu a nejsem si jistý jestli zda se dával na tablety.